تفاهم نامه همکاری چهارجانبه آموزش فنی و حرفه‌ای ، شیلات،تعاوني صيادان و اتحاديه پرورش دهندگان ميگو استان بوشهر منعقد شد
تفاهم نامه همکاری چهارجانبه آموزش فنی و حرفه‌ای ، شیلات،تعاوني صيادان و اتحاديه پرورش دهندگان ميگو استان بوشهر در راستاي تدوين استاندارد هاي آموزش در حوزه آبزي پروي منعقد شد.
 ١٠:٢٢ - سه شنبه ٢٣ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهارت آموختگان فنی و حرفه ای بهار و کبودرآهنگ وارد بازار کار شدند
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان از جذب مستقیم ۱۱۰ نفر از مهارت آموختگان فنی و حرفه ای شهرستان های بهار و کبودرآهنگ در بازار کار خبر داد.
 ٠٩:٥٦ - سه شنبه ٢٣ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان صورت پذیرفت :
کسب رتبه برتر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در شاخص های اختصاصی
اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در بيست و چهارمین جشنواره شهيد رجايي استان رتبه برتر شاخص هاي اختصاصي گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی را كسب كرد.
 ٠٨:٥٣ - سه شنبه ٢٣ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی وحرفه ای و اداره زندان های استان خوزستان منعقد شد
تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی وحرفه ای و اداره زندان های استان خوزستان در راستای توانمندسازی مهارتی زندانیان منعقد شد.
 ١٨:٤٤ - دوشنبه ٢٢ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
حلقه مفقوده بین دانشگاه و بازار کار را باید با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای پر کرد / تبیین جایگاه فنی وحرفه‌ای، دغدغه اشتغال و نیروی کار ماهر را تا حد زیادی برطرف خواهد کرد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با تاکید بر اهمیت توسعه و گسترش آموزش‌های مهارتی در جامعه اظهار داشت: اگر جایگاه فنی و حرفه‌ای به درستی تبیین شود، دغدغه اشتغال و تامین نیروی کار ماهر تا حد زیادی برطرف و کل جامعه منتفع خواهد شد.
 ١٨:٢٠ - دوشنبه ٢٢ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انعقاد تفاهم‌نامه آموزشی دو جانبه بین اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان و خانه کارگر
تفاهم‌نامه دو ‌جانبه به‌منظور ارتقای توانمندی و افزایش مهارت و بهره‌وری نیروی انسانی متقاضی شغل و شاغل در حوزه صنایع و صنوف و میان اداره‌کل فنی‌ و حرفه‌ای استان زنجان و خانه کارگر منعقد شد.
 ١٨:١٨ - دوشنبه ٢٢ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم نامه همکاری آموزشی بین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نظرآباد و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید قاسم سلیمانی این شهرستان منعقد شد
تفاهم نامه همکاری آموزشی بین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نظرآباد و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید قاسم سلیمانی با هدف ایجاد اشتغال افراد سرپرست خانوار در سطح شهرستان نظرآباد منعقد شد.
 ١٨:١٢ - دوشنبه ٢٢ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
کسب رتبه اول جشنواره شهید رجایی توسط اداره‌ کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی
اداره کل آموزش فنی و حرفه اي استان مركزي در بیست و چهارمین جشنواره شهيد رجایی موفق به كسب رتبه اول در گروه علمی فرهنگی و آموزشی، دستگاه هاي اجرايي استان شد.
 ١٨:٠٥ - دوشنبه ٢٢ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیش از هزار و 200 سرباز وظیفه در استان همدان آموزش‌های مهارتی را فراگرفتند
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان از ارائه آموزش های مهارتی به هزار و ۲۷۴ سرباز وظیفه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در ۴۶ رشته شغلی خبر داد.
 ١٣:١٤ - چهارشنبه ١٧ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندار سیستان و بلوچستان:مهارت آموزی را مهمترین گام در حل اشتغال جوانان است
احمدعلی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاحیه مرکز کسب و کار و کارآفرینی و سالن 150 نفره آفی تئاتر مرکز شماره یک، مهارت آموزی را مهمترین گام در حل اشتغال جوانان دانست و گفت: تمامی دستگاه های اجرایی برای کمک به اشتغال جوانان و حل معضل بیکاری همکاری کنند.
 ٠٩:٠٩ - چهارشنبه ١٧ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>