معاون اول رئیس‌جمهور: سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور ضمن احصای نیازهای بازار کار، برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای آموزش به متقاضیان اشتغال در کشور ارائه کند/ مرتضوی: ثبت ۶۶ درصد از تعهد اشتغال دولت سیزدهم در سال ۱۴۰۱ در سامانه رصد ملی اشتغال وزارت کار
معاون اول رئیس‌جمهور با تأکید بر پرداخت ۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات در قالب تبصره ۱۸ به استان‌ها طی یک هفته آینده، تصریح کرد: وزارت کشور باید استانداران را مکلف کند تا از فرصت‌ها و ظرفیت‌های هر منطقه در قالب این تبصره برای اشتغال‌زایی استفاده کنند.
 ٠٩:٢٤ - دوشنبه ٧ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: مرکز آموزش فنی وحرفه ای اشتهارد به اردوگاه مهارتی دانشجویی کشور تبدیل می شود
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با اشاره به اینکه مرکز آموزش فنی و حرفه ای اشتهارد به اردوگاه مهارتی دانشجویی کشور تبدیل می شود، بیان داشت: این مرکز به عنوان قطب مهارتی در اجرای طرح های کهاد و نخلستان در کشور محسوب می شود.
 ١٦:٥١ - يکشنبه ٦ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: مهارت آموزی نقطه آغاز سعادتمندی جوانان می باشد / پیاده سازی ابر پروژه نهضت مهارت آموزی در گام دوم انقلاب
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست وبیناری مدیران ستادی و استانی، مهارت آموزی را نقطه آغاز سعادتمندی جوانان عنوان کرد.
 ١٥:٢٣ - يکشنبه ٦ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای توسعه آموزش های دانش بنیان مهارتی و نوظهور؛ مرکز پژوهش و توسعه مهارت ایران در اشتهارد افتتاح می شود
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از تبدیل مرکز آموزش فنی و حرفه ای اشتهارد و افتتاح مرکز پژوهش و توسعه مهارت ایران در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی با دانشگاه تهران خبر داد.
 ١٥:٣٥ - شنبه ٥ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: باید نهضت مهارت‌آموزی تشکیل شود
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: نهضت مهارت‌آموزی باید در گام دوم انقلاب شکل گیرد و ضروری است.
 ٠٩:٠٨ - شنبه ٥ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشست با اساتید بسیجی دانشگاه تهران تأکید شد: توسعه نهضت مهارت افزایی در گام دوم انقلاب / مهیا کردن جوانان به عنوان سرمایه های ملی برای مشاغل آینده
معاون وزیر تعاون، کار ور فاه اجتماعی و رئیس سازمان آموش فنی و حرفه ای کشور در نشست هم اندیشی توسعه مهارت های دانش بنیان در مناطق محروم و در جمع اساتید بسیجی دانشگاه تهران بر توسعه نهضت مهارت افزایی در گام دوم انقلاب و مهیا کردن جوانان به عنوان سرمایه های ملی برای مشاغل آینده تأکید کرد.
 ١٨:١٣ - چهارشنبه ٢ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
با هدف هم افزائی در ترویج فرهنگ مهارت آموزی تعاونی و کارآفرینی؛ نشست مشترک معاونین توسعه کارآفرینی و اشتغال و امور تعاون و رئیس آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار شد
نشست مشترک بین محمود کریمی بیرانوند، معاون توسعه، کارآفرینی و اشتغال، مهدی مسکنی (معاون امور تعاون) و «غلامحسین حسینی نیا، (معاون وزیر و رئیس آموزش فنی و حرفه ای کشور)، با هدف هم افزائی در ترویج فرهنگ مهارت آموزی تعاونی و کارآفرینی ویژه دانش آموزان، نوجوانان و نخبگان مهارتی برگزار شد.
 ١٧:٤٠ - چهارشنبه ٢ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
طی پیامی؛ معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.
 ١١:٥٦ - دوشنبه ٣٠ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای عنوان کرد: آمادگی واگذاری ظرفیت‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای به بخش غیردولتی
میمنت آبادی (معاون سازمان فنی و حرفه‌ای کشور) عنوان کرد: آمادگی واگذاری ظرفیت‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای به بخش غیردولتی
 ١٠:٠٨ - دوشنبه ٣٠ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر کار اعلام کرد: مهارت های حرفه‌ای هر پنج سال باید به روز شوند
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم آماده کردن دانش آموزان برای زندگی در آینده تأکید کرد و با بیان اینکه شغل های جدید نیازمند کسب مهارت و مهارت افزایی هستند، گفت: مهارت های حرفه‌ای هر پنج سال نیازمند به روزرسانی بر اساس تکنولوژی های جدیدند و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به این منظور در کنار مهارت های سخت، مهارت های نرم را در نظر گرفته است.
 ١١:٠٦ - يکشنبه ٢٩ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>